حاتمی: ذوب‌آهن در وقت‌های اضافه بسته شد/ خوشحالیم که از محرومیت درآمدیم

مهران حاتمی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد شرایط تیم بسکتبال ذوب آهن برای حضور در لیگ برتر اظهار داشت: حقیقت این است که ذوب آهن بعد از دقیقه ۹۰ بسته شده و اکثر بازیکنان فصل گذشته تیم جدا شدند کلا ما هم خیلی دیر شروع کردیم و هم بازیکنان‌مان را از دست دادیم. 

وی ادامه داد: به جای آنها نفرات جوان‌تر را جایگزین کردیم با این شرایط از بعد قهرمانی دور هستیم. بودجه‌مان هم خیلی پایین است اما خوشحالیم که به هر حال سرانجام توانستیم بدهی بازیکن خارجی را پرداخت کرده و نام ذوب ‌آهن را از لیست های محروم فدراسیون جهانی خارج کنیم. 

سرمربی ذوب آهن درمورد اینکه میانگین سنی تیم‌تان چند است گفت: ما تیم جوانی را بسته‌ایم به غیر از دو بازیکن بزرگسال سایر نفرات زیر ۲۱ سال هستند. باید با این شرایط این فصل را به پایان برسانیم تا ببینم بعدا چه اتفاقی می‌افتد.

وی درمورد جذب دو یار خارجی گفت: بازیکنانی که ما گرفتیم بازیکنان گران قیمتی نیستند بلکه متناسب با بودجه‌ای که داشتیم آ‌نها را به خدمت گرفتیم. 

حاتمی درمورد اینکه ذوب‌آ‌هن هنوز ورودی مسابقات را پرداخت نکرده است گفت: تا حدود ۵۰ میلیون از ۹۵ میلیون ورودی را به فدراسیون پرداخت کردیم و قطعا بقیه مبلغ ورودی را پرداخت می‌کنیم و جای نگرانی نیست.

به گزارش فارس، لیگ برتر بسکتبال از نهم آبان آغاز می‌شود و ذوب‌آهن در هفته اول به مصاف مهرام می‌رود. 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *