ملی‌پوش سنگ‌نوردی بانوان: بدون مربی و اردو برای کسب سهمیه ۲۰۲۰ تلاش می‌کنم

الناز رکابی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد انتخابش برای حضور در بازی‌های ساحلی جهانی اظهار داشت: با توجه به نتایجی که کسب کرده بودم، پیش بینی می کردم که انتخاب شوم، اما فکر نمی کردم که مسابقات امسال برگزار شود و به همین دلیل سورپرایز شدم.

وی در مورد برنامه‌هایش گفت: ۱۰ روز دیگر باید برای کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ به کشور ژاپن بروم و چند مسابقه دیگر هم تا زمان آغاز بازی‌های ساحلی خواهم داشت.

 

ملی‌پوش سنگ نوردی بانوان ادامه داد: مسابقات ژاپن سهمیه مستقیم المپیک دارد و ۷ نفر اول سهمیه را کسب می‌کنند و ۷ نفر دیگر از طریق رنکینگ انتخاب خواهند شد.

رکابی در مورد سطح تمرینات و آمادگی‌اش گفت: مدتی است که تمام تمرکزم روی مسابقات ژاپن است و تمام تلاشم را می‌کنم نتیجه خوبی بگیرم. متاسفانه شرایط تمرینی و امکاناتی ما نسبت به کشورهای دیگر پایین‌تر است. هیچ اردوی خارجی و تدارکاتی نداشتیم و برعکس سنگ نوردان خارجی در مسابقات زیادی شرکت می‌کنند.

وی ادامه داد: مربی ندارم و تمام هزینه‌های اردویی و تمرینی را هم خودم می‌دهم. فدراسیون قول‌هایی داده که برای کسب سهمیه کمک کند و امیدوارم این اتفاق بیفتد.

انتهای پیام/س

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *