سپاهان و یزدانی مرموزتر از همیشه/ بیانیه‌ و مصاحبه‌هایی که در شان طلایی‌ها نیستند

به گزارش خبرگزاری فارس، آغاز فصل نقل و انتقالات همیشه در فوتبال ایران پر از رمز و راز و کدهای مخفی بین بازیکنان و باشگاه‌های مختلف بوده که بسیاری از آنها حتی تا مدت‌های طولانی پنهان می‌مانند.

این کدها که قالبا بر سر مسائل مالی بین طرفین رد و بدل می‌شوند همواره هواداران را سردرگم و مستأصل نگه می‌دارد در حالی که حامیان بی‌دستمزد تیم محبوب‌شان حق دارند که در مورد مسائل مختلف به خصوص مسائل نقل و انتقالاتی در جریان اخبار شفاف، صحیح و درست قرار بگیرند.

شب گذشته سیاوش یزدانی اعلام کرد باشگاه سپاهان یک هفته فرصت را برای مذاکره وی با یک باشگاه اروپایی قبول نکرده و به همین دلیل او و باشگاه اصفهانی با هم توافق نکردند و به این ترتیب توپ را به زمین باشگاه سپاهان انداخت!

از طرفی باشگاه سپاهان که به نظر می‌رسد با حرکت شب گذشته یزدانی غافلگیر شده نه تنها مخالفت یا ناراحتی در این مورد نشان نمی‌دهد بلکه با انتشار متنی از زحمات این مدافع تشکر می‌کند و در پایان آرزوی بازگشت او به جمع طلایی‌پوشان را دارد به طوری که در انتهای متن منتشر شده توسط این باشگاه  به صراحت نوشته شد؛ منتظرت هستیم سیاوش جان!

اما لحظاتی بعد این خط احساسی و عجیب از متن مورد نظر حذف می‌شود!

مشخص نیست در این میان سیاست باشگاه سپاهان که اتفاقا به تازگی یک مدافع گرجستانی را جذب کرده چیست و گویا دو طرف این ماجرا به دنبال توجیه خود در بین هواداران اصفهانی هستند.

انتهای پیام/ر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *