میداودی: امیدوارم استقلال قهرمان شود/ امروز می‌توانستیم امتیاز بگیریم

به گزارش خبرگزاری فارس، میلاد میداودی درباره حمایت هواداران استقلال از او و تشویق‌هایی که شد گفت: هواداران استقلال همیشه به من لطف داشتند و از من حمایت کردند و امیدوارم که توانسته باشم دل آنها را شاد کنم اما متاسفانه از استقلال دور شدم. 

وی ادامه داد: درباره بازی هم باید بگویم که ما چند موقعیت خوب  داشتیم و خوب بازی کردیم و این حق را داشتیم که یک امتیاز را بگیریم ا ما فوتبال همین است و جلو استقلال بازی کردن در آزادی سخت است. من به تیم استقلال و هوادارانش را این برد را تبریک می‌گویم و امیدوارم که شرایط ما هم در جدول لیگ خوب بشود.

بازیکنان نفت مسجدسلیمان درخصوص داوری بازی هم افزود: صحبت خاصی درباره داوری ندارم فکر نمی‌کنم مشکل خاصی داشت اما در نیمه اول زیاد سوت می‌زد. 

میداودی درباره شرایط استقلال هم تصریح کرد: دوست دارم استقلال قهرمان شود اما شرایط در بالای جدول به گونه‌ای است که تیم‌های مدعی با هم بازی دارند و هر تیمی که بازی‌های رو در رو را ببرد می‌تواند قهرمان شود. شرایط استقلال از ۳-۲ سال گذشته بهتر شده و می‌تواند قهرمان شود. من امیدوارم که استقلال به قهرمانی برسد اما امروز ما خوب بازی کردیم و اجازه ندادیم استقلال مثل بازی‌های قبل بازی کند. 

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *