بحث و اختلاف نظر بین رؤسای هیات‌های استانی کشتی بر سر حمایت از خادم

به گزارش خبرگزاری فارس، در حالی‌که چندی پیش برگزاری مجمع گردهمایی رؤسای هیأت‌های استانی کشتی کشور حاشیه ساز شده بود و بسیاری از منتقدان از برگزاری این مجمع به منظور بهره‌برداری انتخاباتی انتقاد کرده بود، صبح امروز بار دیگر شاهد برگزاری چنین مجمعی بودیم که اتفاقا با حواشی زیادی هم همراه بود.

از نکات جالب توجه مجمع امروز غیبت تعداد زیادی از روسای هیات‌های کشتی تأثیرگذار از جمله تهران، کرمانشاه، البرز، یزد، اصفهان، کرمان و … بودیم که نشان می‌دهد آنها اعتقاد چندانی به برگزاری این گردهمایی در این برهه زمانی حساس  به منظور بهره‌برداری انتخاباتی نداشته‌اند. 

در انتهای این جلسه ریاضی، رئیس هیات کشتی خراسان رضوی و عضو شورای شهر مشهد که پیش از این هم در جریان استعفای دوم رسول خادم لیدری کرده و با جمع کردن تعدادی از روسای هیأت‌ها زمینه بازگشت رئیس سابق فدراسیون کشتی را فراهم کرده بود، در این جلسه نیز خواستار همراهی روسای هیات‌ها برای دعوت از امیررضا خادم به منظور حضور و ورود به انتخابات را داشت. وی عنوان کرد به دفتر خادم برویم و اگر به ما وقت داد درخواست حضورش در انتخابات را مطرح کنیم.

این موضوع با واکنش‌های منفی حاضران مواجه شد به طوری‌که یکی از حاضران خطاب به وی عنوان کرد خادم طی روزهای گذشته به استان آنها سفر کرده و در جلسه‌ای که با حضور مدیرکل آن استان برگزار شده از او خواستار حمایت به منظور حضور در انتخابات شده است و با این وجود که خود خادم تصمیم به حضور در انتخابات را دارد چه دلیلی دارد با خواهش از او شأن و جایگاه مجمع را پایین بیاوریم چراکه او نیازمند رأی مجمع است و باید با ما هماهنگ باشد نه ما با او. ضمن اینکه خادم نیز مانند سایر کاندیداها باید برنامه‌هاش را برای اعضای مجمع مطرح کند تا در خصوص تصمیم‌گیری شود.

یکی از روسای هیات‌های کشتی استان‌های جنوبی نیز خواستار برگزاری یک رای‌گیری غیررسمی برای روشن شدن میزان اقبال و محبوبیت کاندیداها شد تا بر آن اساس اعضای مجمع به حمایت از کاندیدایی که اقبال بیشتری دارد، بپردازند که این موضوع نیز با واکنش منفی اعضا روبرو شد و تعدادی عنوان کردند وضعیت کنونی کشتی به خاطر عملکرد نامناسب برادران خادم است.

به نظر می‌رسد با نزدیک شدن به زمان ثبت نام از کاندیداهای فدراسیون کشتی لابی‌های پشت پرده در حال اعمال فشار به اعضای مجمع به منظور حمایت از یک کاندیدای خاص هستند تا دیگران را در مسیری هدایت شده به منظور رای‌گیری قرار دهند.

انتهای پیام/س

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *