گرایی: فکر نمی‌کنم عبدولی به ۷۷ کیلو بیایید/ خودم سال گذشته اشتباه کردم

محمدعلی گرایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره کسب عنوان قهرمانی در مسابقات کشتی فرنگی جام تختی گفت: خوشبختانه بعد از مدت‌ها دوری از تشک کشتی بازگشت خوبی داشتم و با قهرمانی در جام تختی توانستم خودم را محک بزنم. 

وی در پاسخ به این سؤال که به نظر می‌رسد با توجه به نتایجی قاطعی که مقابل حریفان کسب کرد خیلی اذیت نشد، گفت: کشتی گرفتن با حریفان داخلی همواره سخت‌تر از حریفان خارجی است چون با عملکرد من آشنایی بیشتری دارند، اما خدا را شکر که به خیر گذشت و استارت خوبی زدم.

قهرمان وزن ۷۷ کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی جام تختی افزود: جام تختی اولین تورنمنتی بود که با حضور کادر فنی جدید برگزار شد که خوشبختانه در چهار دوری که کشتی گرفتم موفق به کسب نتایج خوبی شدم. تاکنون در چهار مرحله جام تختی کشتی گرفته‌ام که ۳ بار قهرمان و یک بار نایب قهرمان شده‌ام. امیدوارم بتوانم همین روند را ادامه دهم و باز هم صاحب دوبنده تیم ملی شوم. 

گرایی در پاسخ به این سؤال که آیا قرار است در تورنمنت خارجی دیگری محک بخورد یا نه، گفت: هنوز برنامه کادر فنی اعلام نشده است و قرار است امروز در اردوی تیم ملی حاضر شویم. مسابقات قهرمانی آسیا اردیبهشت‌ماه سال آینده برگزار می‌شود و هنوز فرصت زیادی تا آن زمان باقی مانده، اما من تلاش می‌کنم خودم را به کادر فنی ثابت کنم و بار دیگر صاحب دوبنده تیم ملی شوم.

وی در پاسخ به این سؤال که زمزمه‌هایی مبنی بر بازگشت سعید عبدولی به وزن ۷۷ کیلوگرم شنیده می‌شود، گفت: عبدولی از مفاخر کشتی ایران است و اگر در وزنی که من هستم قرار باشد با یکدیگر رقابت کنیم باعث افتخار من است. اگر ببازم برایم ارزشمند است و اگر هم ببرم چندین برابر ارزشمندتر؛ با یکدیگر رفیق هستیم، اما روی تشک تمام تلاشم را انجام می‌دهم و هر کشتی‌گیری که انتخاب می‌شود امیدوارم نماینده شایسته‌ای برای ایران باشد و پرچم کشورمان را به اهتزاز درآورد.

قهرمان وزن ۷۷ کیلوگرم مسابقات کشتی فرنگی جام تختی خاطرنشان کرد: البته زمان زیادی تا بازی‌های المپیک داریم و پیش از آن چندین مسابقه کسب سهمیه قهرمانی آسیا و جهانی را پیش‌رو داریم. البته قوانین جدید کشتی اجازه وزن کم کردن زیاد را به کشتی‌گیران نمی‌دهد و فکر نمی‌کنم عبدولی به ۷۷ کیلو بیایید. سال گذشته من اشتباه کردم و قربانی این قانون شدم و با آمدن به یک وزن پایین‌تر یک مدال مسلم جهانی را از دست دادم. 

گرایی بیان کرد: من تمام تلاشم را می‌کنم تا بتوانم خودم را به کادر فنی ثابت کنم؛ هر کجا که آنها صلاح بدانند به میدان خواهم رفت تا بتوانم صاحب دوبنده تیم ملی شوم تا برای کشورم افتخارآفرینی کنم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *