موسوی: امیدوارم بادران با کاظمی به لیگ برتر صعود کند

سیده‌ شهره موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس، در خصوص انتصاب فرهاد کاظمی به عنوان سرمربی این تیم گفت: هر تیمی برای موفق شدن برنامه‌ریزی می‌کند و تصمیمات لازم را در این مورد می‌گیرد،‌ ما برای نتیجه‌گیری بهتر با فرهاد کاظمی به توافق رسیدیم و امیدواریم به حضور ایشان به لیگ برتر صعود کنیم.

وی در خصوص اینکه آیا از قرارداد کاظمی با باشگاه قبلی خودش اطلاعی دارد،‌گفت: ایشان خودش بادران را انتخاب کرد و اینکه ارتباطش با تیم قبلی خاتمه پیدا کرده یا می‌خواهند خاتمه بدهند را نمی‌دانم. فرهاد کاظمی از نظر خودش محدودیتی برای بستن قرارداد با ما نداشت، او در حال پذیرفته سرمربی ما باشد و تیم ما را به خوبی هدایت کند. امیدوارم این اتفاق به نحو احسن بیفتند و بتوانیم به آنچه که هدف چند ساله ما بوده برسیم.

موسوی در خصوص  جدایی ایزد سیف‌الله‌پور از باشگاه بادران گفت: آقای سیف‌الله‌پور برادر خیلی عزیز من بوده، هست و خواهد بود، او همیشه برای من قابل احترام بوده است، بادران همیشه خانه او خواهد بود. ایشان برای بادران زحمات زیادی کشیدند و این بر ما هیچ وقت پوشیده نیست.  جدایی ایشان تصمیماتی بوده که داخل باشگاه گرفته شده،‌هم ما و هم ایشان فکر کردیم این تصمیم می‌تواند برای تیم صعود باشد.

مالک باشگاه بادران در خصوص روند ساخت ورزشگاه خانگی گفت: ما همچنان به ساختار ورزشگاه خانگی علاقه‌مند هستیم اما شهرداری محترم تهران در دادن مجوزها بسیار سخت‌گیری می‌کند. متأسفانه اخذ پروانه‌ها به شدت زمان‌بر است و هنوز موفق نشده‌ایم در مرحله پروانه‌ها اقدام رو به جلویی داشته باشیم تا بتوانیم ساخت و سازها را شروع کنیم. تصمیم ما برای اجرا همچنان پابرجاست اما باید طبق قوانین حرکت کنیم. امیدوارم روزی برسد که شرایط پیش‌برد اهداف بخش خصوصی روان‌تر شود.

انتهای پیام/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *