اگر تیمی از داوری ضرر کرده باشد آن تیم فجرسپاسی است/از شاهین بوشهر شناخت دارم

داود مهابادی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد برتری ۲ بر صفر تیم فوتبال فجر شهید سپاسی مقابل خونه به خونه مازندران گفت: بازی خوبی بود و خدا را شاکرم که توانستیم پیروز میدان شویم. در این بازی به غیر از تک موقعیتی که در نیمه اول دقیقه ۱۵ به حریف دادیم در اکثر دقایق تیم برتر میدان بودیم و در این بازی از حریف سرتر بودیم ما می‌توانستیم بیشتر از دو گل در این بازی بزنیم و در مجموع از عملکرد و نمایش بازیکنانم راضی ام و این پیروزی دلچسب را تقدیم هواداران می‌کنم.

وی افزود : همیشه در نیم فصل دوم گل زدن سخت می‌شود به این دلیل که تیم‌ها شناخت بهتری از همدیگر دارند و ما تمام تلاشمان را می‌کنیم که همین روند را در هفته های آینده هم حفظ کنیم.

سرمربی فجر شهید سپاسی همچنین در مورد داوری این دیدار گفت: در مجموع عملکرد داور خوب بود ولی حساسیتی که ایجاد شد تا حدودی روی بازی تاثیر گذاشت. داور ٥ دقیقه قبل از خطای پنالتی از یک خطای آشکار و محرز پنالتی روی مهاجم تیم ما (بابا محمدی) چشم پوشی کرد و اگر تیمی از داوری ضرر کرده باشد قطعا تیم ما بوده است.به نظر بنده اگر آن خطا گرفته می‌شد شاید این همه تنش بوجود نمی‌آمد.

مهابادی همچنین در مورد بازی هفته آینده مقابل شاهین بوشهر گفت: شاهین بوشهر یکی از تیم‌های خوب لیگ یک است که در بالای جدول قرار دارد و برای صعود به لیگ برتر تلاش می‌کند. این تیم دارای کادر فنی و بازیکنان خوبی است و من مقداری از این تیم شناخت دارم و فکر می‌کنم بازی این هفته مقابل تیم شاهین بوشهر یکی از بازی‌های خوب لیگ‌ می‌شود به این دلیل که هر دو تیم از هم دیگر شناخت خوبی دارند و امیدوارم بتوانیم با یک پیروزی دیگر دل هوادارانمان را شاد کنیم.

وی در پایان گفت: جا دارد از مدیریت باشگاه فجر شهید سپاسی و همچنین کامیاب مدیر کل سازمان ورزش جوانان فارس که تیم را حمایت می کنند و همچنین هواداران خوبمان بابت حمایت‌هایشان تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *