تغییرات در کادر فنی هروی/حسینی مربی بدنساز تیم ملی بزرگسالان شد

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، نخستین مرحله از مسابقات لیگ جهانی کاراته وان در  سال ۲۰۱۹ در حالی به میزبانی کشور فرانسه و در شهر پاریس برگزار خواهد شد که کاراته مردان و بانوان کشورمان قرار است در نخستین مرحله از مسابقات لیگ جهانی کاراته وان پاریس به روی تاتامی بروند.

تیم ملی مردان ایران برای سومین بار در مسابقات جهانی عنوان قهرمانی کومیته تیمی را کسب کرد و علاوه بر این نیز کاراته ایران موفق شد به عنوان نایب قهرمانی در مسابقات جهانی اسپانیا  دست یابد. کاراته ایران در مسابقات جهانی آلمان(۲۰۱۴)، اتریش(۲۰۱۶) و اسپانیا(۲۰۱۸) با هدایت شهرام هروی به عنوان قهرمانی در کومیته تیمی دست یافت.

حسین روحانی، شهاب سلطانی و حسنی پور در مسابقات جهانی اسپانیا به عنوان مربی تیم ملی بزرگسالان فعالیت می‌کردند و نعیما خواجوی نیز مسئولیت بدنسازی تیم ملی بزرگسالان را برعهده داشت.

البته طبق برنامه‌ ریزی‌های انجام شده تغییراتی در کادرفنی تیم ملی بزرگسالان ایجاد خواهد شده و سید محمد حسینی به عنوان مربی بدنساز تیم ملی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد. 

سید محمد حسینی در مسابقات جهانی آلمان و اتریش به عنوان مربی بدنساز تیم ملی کنار شهرام هروی فعالیت می‌کرد و برای مقطعی به دلیل مشکلات شخصی از تیم ملی کاراته ایران دور بود و حالا دوباره به جمع کادر فنی تیم ملی اضافه شده است. مرحله دوم اردوی تیم ملی کاراته بزرگسالان از روز جمعه آغاز خواهد شد و حسینی به طور رسمی دوباره فعالیتش را از روز جمعه در کنار تیم ملی آغاز خواهد کرد.

مسابقات لیگ جهانی کاراته وان فرانسه از ۵ تا ۷ بهمن ماه در پاریس برگزار خواهند شد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *