نامجومطلق: ملت ایران یک قهرمانی از کی‌روش طلبکار است

مجید نامجو مطلق در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد ارزیابی‌اش از حضور تیم ملی در جام ملت‌های آسیا گفت: تیم ملی در جام جهانی نتایج خوبی گرفت و کیفیت خوبی از خود به نمایش گذاشت در حال حاضر نیز با ادامه حضور کی روش در تیم ملی همه انتظار دارند که این روند رو به رشد ادامه پیدا کند. البته ژاپن، کره جنوبی و استرالیا هم در جام جهانی روسیه درخشیدند و این تیم‌ها نیز مدعی قهرمانی هستند. اکنون فوتبال ایران باتمام هزینه‌هایی که برای تیم ملی و کارلوس کی‌ روش انجام داده همه انتظار قهرمانی از تیم ملی را در جام ملت‌ها دارند.

وی در مورد اظهارات کی روش مبنی بر اینکه حضور ژاپن، کره جنوبی و استرالیا در نیمه نهایی تضیمن شده است و ایران باید برای کسب یک جایگاه در نیمه نهایی با تیم‌های عربستان، امارات، چین و ازبکستان و … رقابت کند گفت: شاید بتوان این صحبت‌ها کی‌روش را نوعی فرار رو به جلو قلمداد کرد. ما همیشه جز مدعیان قهرمانی در آسیا هستیم. شاید این حرف‌ها برای پایین آوردن سطح توقع باشد. تیم ملی ایران در گذشته با مربیان ایرانی در جام ملت‌ها به مقام سوم هم رسیده است. حتی در زمان جنگ هم که هزینه‌ای برای تیم ملی نمی‌شد ما توانستیم با پرویز دهداری در آسیا سوم شویم. اینکه گفته شود آرزوی ایران رسیدن به نیمه‌نهایی است حرف درستی نیست.

بازیکن اسبق تیم ملی تصریح کرد: من نمی‌گویم قهرمانی در جام ملت‌ها آسیا است با حضور مدعیانی مثل ژاپن و استرالیا و کره جنوبی قهرمانی کار دشواری است ام اینکه بگوییم آروزی ما رسیدن به نیمه‌نهایی است فرار رو به جلو است بدون تعارف می‌گویم با هزینه‌هایی که فوتبال ایران برای کی‌روش و فوتبال آنجام داده مردم ایران یک قهرمانی به کارلوس کی‌روش طلب کار هستند.

انتهای پیام/

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *