صالحی: به دلیل ایراد رینگ بوکسورها تا ۴ صبح مبارزه کردند/آمده‌ام که به بوکس خدمت کنم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسابقات بوکس قهرمانی کشور در حالی از روز شنبه به میزبانی خوزستان آغاز شده است که این رقابت‌ها در همان روز نخست با حواشی مختلفی روبه‌رو شده است.متأسفانه در نخستین روز از این رقابت‌ها بوکسورها از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۴ بامداد روز یکشنبه به رقابت پرداختند که این اتفاق به نوبه خود بسیار عجیب بوده است. ضمن اینکه تیم‌های حاضر در این رقابت‌ها به خاطر شرایط نامناسب محل اسکان اعتراض شدیدی کردند و به همین دلیل برای مشخص شدن اتفاقاتی که در اهواز رخ داده با نایب رئیس جدید فدراسیون بوکس به گفت‌وگو پرداختیم.

سیامک صالحی نایب رئیس فدراسیون بوکس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در پاسخ به این سؤال که مراسم افتتاحیه مسابقات قهرمانی کشور آیا قابل قبول بود یا خیر، گفت: روز شنبه مسابقات با حضور ۳۱ استان آغاز شد ضمن اینکه توابع تهران، مناطق آزاد اروند و منطقه آزاد کیش نیز هر کدام با یک تیم در این رقابت‌ها حضور دارند. مسابقات با حضور ۲۰۷ ورزشکار پیگیری می‌شود. کیفیت سالن و نورپردازی از نظر ما ایده‌آل بود و ما تمام شرایط را زیر نظر داریم.

وی در پاسخ به این سؤال که چه دلایلی وجود داشت که مسابقات به شکل عجیبی برگزار شده و بوکسورها تا ساعت ۴ صبح روز یکشنبه به رقابت پرداخته‌اند، گفت: متأسفانه یکسری اشکالات به وجود آمد و باعث شد مسابقات با تأخیر برگزار شود. یک مقدار ایراداتی در رینگ مسابقات وجود داشت به همین دلیل این اتفاقات باعث شد مسابقات با تأخیر برگزار شود.

صالحی در پاسخ به این سؤال که گویا به خاطر شرایطی که خوابگاه تیم ها داشتند حواشی به وجود آمده و حتی برخی تیم‌ها به حالت قهر نمی‌خواستند در مسابقات شرکت کنند آیا این موضوع صحت دارد  یا خیر، گفت: تیم‌ها قهر نکردند متأسفانه خوابگاه ورزشکاران با مشکل بی‌آبی روبه‌رو شده بود چرا که پمپ مرکزی خوابگاه از کار افتاده بود و برای راه‌‌اندازی پمپ ما زمان زیادی را از دست داده بودیم به همین دلیل آنها اعتراض کردند و اعتراض آنها نیز مورد قبول است و مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان از مربیان و ورزشکاران عذرخواهی کردند ما در سالن مسابقات حضور داریم و نظاره‌گر شرایط هستیم.

وی در پاسخ به این سؤال که مشکل رینگ مسابقات چه بود، گفت: متأسفانه یک ایرادات جزیی وجود داشت و احتمال داشت در طول برگزاری مسابقات این موضوع در برگزاری مبارزات اشکالاتی به وجود بیاورد برای رفع اشکالات رینگ تایم مسابقات به هم خورد و مبارزات با تأخیر برگزار شد ما هم قبول داریم نباید بوکسورها تا ساعت ۴ صبح مبارزه می‌کردند. البته ما با سرپرستان کل تیم‌ها صحبت کردیم و با خرد جمعی این اتفاق رخ داد. 

صالحی در پاسخ به این سؤال که آیا به نظر شما بوکسورهایی که ساعت ۴ صبح به روی رینگ رفته‌اند آیا شرایط ایده‌آلی برای مبارزه کردن داشته‌اند یا خیر، عنوان کرد: واقعیت این است که نباید مسابقات تا این ساعت طول می‌کشید حرف شما کاملاً منطقی و صحیح است. ما با تصمیم جمعی به این نتیجه رسیدیم که مسابقات تا صبح طول بکشد ان‌شاءالله که این اتفاقات دیگر رخ نخواهد داد.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا حکم نایب رئیسی شما ابلاغ شد یا خیر گفت: بله، حکم نایب رئیسی من روز گذشته به بنده در افتتاحیه مسابقات ابلاغ شد و از امروز باید در پست نایب رئیسی انجام وظیفه کنم. البته فعلاً سرپرست هیأت بوکس خوزستان هم هستند به زودی زود با هماهنگی‌هایی که با اداره کل ورزش استان انجام داده‌ایم سرپرستی را نیز تحویل خواهم داد.

صالحی در واکنش به این سؤال که شنیده شده شما از بین گزینه‌های نایب رئیسی به دلیل اینکه از شرایط مالی بهتری برخوردار بودید انتخاب شده‌اید آیا در تصمیمات کلان فدراسیون نیز تأثیرگذار خواهید بود یا فقط به خاطر آورده مالی این مسئولیت به شما واگذار شده است، گفت: نه، به نایب رئیس به این شکل نگاه نکنید این مسائل که مطرح شده صحت ندارد اینطور نیست که نایب رئیس فقط در بحث مالی ورود کند ما در قرار است در ابعاد مختلف بوکس کار کنیم به هر حال من از اعضای خانواده بوکس هستم. بنده قبلاً در فدراسیون بوکس عضو هیأت رئیسه بوده‌ام حتی ناطق نوری زمانی که ریاست فدراسیون را برعهده داشت در پست‌های مختلف به من پیشنهادهایی را داده بود اما قبول نکرده بودم. در حال حاضر حس می‌کنم به بوکس کمک کنم و برای خدمت‌گذاری آمده‌ام.

صالحی در پایان صحبت‌های خود در پاسخ به این سؤال که آیا دلیل عدم حضور اکبر احدی سرمربی تیم ملی بوکس در اهواز به خاطر اختلاف با مسئولان فدراسیون است یا مشکلی برای او پیش آمده است، گفت: آن طور که بنده شنیده‌ام احدی به دلیل بیماری یکی از اقوام نزدیک خود نتوانسته به اهواز سفر کند و امیدوارم طی امروز و فردا به اهواز سفر کند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *