سرمربی حریف ایران: کارهای زیادی برای انجام دادیم

به گزارش خبرگزاری فارس، تیم ملی بسکتبال فیلیپین که خود را برای حضور در پنجره پنجم انتخابی جام جهانی آماده می‌کند، در دیدارهای دوستانه و آماده سازی نتوانست نتایج خوبی بگیرد اما سرمربی این تیم امیدوار شرایط به زودی بهبود پیدا کند.

ینگ گیائو در گفت‌وگو با سایت رسمی مسابقات انتخابی جام جهانی عنوان کرد: کارهای زیادی برای انجام دادیم و امیدوارم در بازی‌های مهمتر مقابل قزاقستان و ایران شرایط‌مان بهتر شود.

فیلیپینی‌ها در یک هفته گذشته ۴ مسابقه دوستانه را برگزار کردند. یک برد و یک باخت مقابل اردن داشتند و دو شکست را برابر اردن تجربه کردند.

وی در این مورد عنوان کرد: درست که عملکرد بازیکنان کمی نا امید کننده بود، اما احساس کردم آنها می‌توانند تلاش بیشتری کنند. نگاه‌مان مثبت است و می توانیم بازی‌های خوبی را مقابل قزاقستان و ایران داشته باشیم.

فاجاردو و جیسون کاسترو دو بازیکن با تجربه فیلیپینی‌ها آنطور که باید در دیدارهای تدارکاتی ظاهر نشدند.گیائو در این باره می‌گوید: فکر می‌کنم این دو بازیکن می‌توانند بهتر از دیدارهای قبلی ظاهر شوند.

او در مورد انتخاب ۱۲ بازیکن نهایی‌اش می‌گوید: بازی‌های آماده سازی و تدارکاتی فاکتور مهمی در انتخاب نفرات است. 

ایران و فیلیپین دوازدهم آذرماه در مانیل به مصاف هم می‌روند. دیدار رفت دو تیم در تهران با برتری کشورمان به پایان رسیده بود.

انتهای پیام/ا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *