دایی: با اشتباه بچه‌گانه به پیکان باختیم

محمد دایی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط تیم سایپا، اظهار داشت: شرایط ما خوب است اما در بازی قبلی در حالی که می‌توانستیم حتی پیروز از میدان خارج شویم به خاطر اشتباهات بچه‌گانه باختیم و سه امتیاز را از دست دادیم. سایپا بازیکنان جوانی دارد که گاهی جوانی و بی‌تجربگی می‌کنند. باور کنید ما می‌توانستیم در بازی با پیکان حتی پیروز از میدان خارج شویم اما حریف هوشمندانه‌تر بازی کرد و ما هم اشتباهات بچه‌گانه مرتکب شدیم.

مربی سایپا تصریح کرد: البته تیمی تمرکز بیشتری داشت پیروز شد ولی واقعیت آن است که داوری هم در این بازی به ما ضربه زد، یک پنالتی مسلم ما در ابتدای بازی گرفته نشد و شاید اگر آن پنالتی را گل می‌کردیم وضعیت بازی تفاوت می‌‌کرد.

وی در مورد بازی روز پنج‌شنبه با ذوب‌آهن، گفت: ذوب‌آهن یکی از تیم‌های قدرتمند لیگ است و یکی از تیم‌های ریشه‌دار فوتبال ما است که خیلی هم خوب فوتبال بازی می‌کند و دوباره به روزهای اوجش بازگشته است. بازی سختی با این تیم داریم البته جوانان سایپا هم بسیار باانگیزه هستند و برای پیروزی به میدان می‌رویم.

دایی در مورد وضعیت بلاتکلیفی محمدرضا اخباری دروازه‌بان سایپا، گفت: اخباری بلاتکلیف نیست او ما را بلاتکلیف گذاشته است و در تمرینات تیم حاضر نمی‌شود، دو هفته از مسابقات هم گذشته اما نمی‌دانیم چه شرایطی دارد. ایشان با باشگاه طرف حساب هستند و ما را هم بلاتکلیف گذاشتند.

وی در مورد بازگشت رضا اسدی به تمرینات سایپا اظهار داشت: اسدی بازیکن بسیار خوب و تأثیرگذاری است که شایستگی بازی در تیم‌های بزرگ اروپایی را دارد و قطعاً با درخشش در سایپا می‌تواند پیشنهادهای خوبی را از تیم‌های بزرگ اروپایی دریافت کند. اگر اسدی در دو بازی اول لیگ هم برای ما بازی می‌کرد می‌توانست به تیم ما کمک کند نبودش به سایپا ضربه زد.

انتهای پیام/ک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *