رفیعی: وجدان کاری‌ام برایم مهم است /به برانکو خسته نباشید گفتم

به گزارش خبرگزاری فارس، سروش رفیعی در پایان بازی مقابل پرسپولیس، گفت: ابتدا به خبرنگاران سلام عرض می‌کنم. دلمان برایتان تنگ شده بود. در مورد بازی هم باید بگویم مسابقه خوبی بود. مقابل پرسپولیس در آزادی کار سختی داشتیم. امروز پرسپولیس برتر بود و آنها و هوادارانشان تبریک می‌گویم. شرمنده هوادارنمان شدیم. می‌توانیم در ادامه لیگ این نتیجه را جبران کنیم. باخت بدی بود. فولاد خوزستان با تجربه تر بود. آنها فشار زیادی وارد کردند. در نیمه دوم سیروس پورموسوی با صحبت‌هایی که کرد با انگیزه بیشتری به زمین آمدیم. بد موقع ۱۰ نفره شدیم و فشار حریف بیشتر و بیشتر شد.

وی در مورد اینکه آیا از عملکرد خودت راضی بودی، اظهار داشت: خیر چون بعد از مدت‌ها بازی می‌کردم چرا که در اواخر فصل قبل یک مقدار آسیب دیده بودم. امروز هم با درد بازی کردم و یک مقدار اذیت شدم. این اولین بازی من بود و روز به روز بهتر خواهیم شد.

رفیعی در مورد اینکه مقابل هواداران پرسپولیس که باید نیم فصل دوم به این تیم برود بازی کرد، گفت:  هواداران به من لطف داشتند و محبت کردند که من را تشویق کردند.  چند روز اخیر حرف و حدیث زیاد بود. هوادران چه در پیام‌ها و چه وقتی من را می‌دیدند  از من می‌خواستند مقابل پرسپولیس با جان و دل بازی کنم. هیمشه من اینطور بودم. در هر جایی با جان و دل، راستی و صداقت بازی کردم. بابت باخت امروز هم بسیار ناراحت هستم.

هافبک فولاد در مورد اینکه بعد از تعویض به برانکو چه گفت، اظهار داشت:  موقع بیرون آمدن که دیگر بحث رخصت نیست من از دور خسته نباشید گفتم و برای هواداران فولاد که آنطرف نیمکت پرسپولیس بودند دست تکان دادم چرا که می‌دانستم بسیار ناراحت هستند.

وی در مورد اینکه قبل از بازی صحبت در مورد رویارویی او با پرسپولیس بود، گفت: از پرسپولیسی‌ها و فولادی‌ها تشکر می‌کنم. در این چند روز در این مورد بحث زیاد شد. من نشان  دادم در این فوتبال از این اخلاق‌ها ندارم و چنین آدمی نیستم. تمام توانم را درون زمین گذاشتم  و وجدان کاری‌ام برایم بسیار مهم است. اجازه نمیدهم ذهنیت در مورد من خراب شود و این مسئله برایم خیلی اهمیت دارد. ما بعد از اینکه ۱۰ نفره شدیم کارمان سخت شد و در نهایت بازی را واگذار کردیم.

وی در مورد اینکه آیا صحبتی در مورد بازی نکردن او مقابل پرسپولیس مطرح نشد، عنوان کرد: پورموسوی در مورد بازی کردنم باید با توجه به شرایط بدنی و مصدومیت و آمادگی‌ام تصمیم می‌گرفت. من تمام تلاشم را کردم و با فیزیوتراپی و استراحت و تمرین سعی کردم به بازی برسم. خودم دوست داشتم  بازی کنم و با تمام وجود کار کردم. چیزی که دلم می‌خواست نبودم. با این شرایط بدنی سعی کردم بهترین عملکرد را داشته باشم.

رفیعی در مورد وضعیت فولاد، تصریح کرد:  فولاد با شرایطی که دارد می‌تواند وضعیت بهتری پیدا کند. مردم باید کمک کنند. مدیریت عوض شده است. تفکرات جدیدی به باشگاه آمده است. بازیکنان جوان و باکیفیتی داریم که می‌توانند باعث شوند فولاد امسال از تیم‌های خوب لیگ باشد.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *