شیرزادی: امسال نتایج بهتری از فصل قبل می‌گیریم/ آماده سازی خوبی داشتیم

پیمان شیرزادی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط فولاد گفت: شرایط تیم خوب است. تمرینات آماده سازی را به بهترین شکل پشت سر گذاشتیم. دو اردوی تدارکاتی برگزار کردیم و مسابقات دوستانه زیادی داشتیم. به بهترین شکل توانستیم مراحل آماده سازی را پشت سر بگذاریم و آماده هستیم تا با شروع لیگ برتر عملکرد خوبی داشته باشیم.

وی در مورد شرایط خودش تصریح کرد: من هم آماده هستم و انگیزه بسیار زیادی دارم. هم من و هم سایر بازیکنان کاملا آماده هستیم و می‌خواهیم شروع خوبی در لیگ داشته باشیم و کارمان را با قدرت از همان هفته اول آغاز کنیم.

مدافع فولاد در مورد اینکه چه شد تصمیم به ماندن در فولاد گرفت، اظهار داشت: در اهواز خیلی راحت هستم و شرایط بسیار خوبی دارم. در فولاد وضعیت بسیار خوب است و مردم این شهر را دوست دارم. با توجه به این شرایط با وجود اینکه پیشنهادات بسیار خوبی داشتم ترجیح داد که در فولاد خوزستان بمانم.

وی در مورد مهره‌های جدیدی که به فولاد خوزستان پیوستند، تصریح کرد: بازیکنان خوبی به ما اضافه شدند. شرایط تیم خدا را شکر خوب است و می‌توانیم در فصل آینده عملکرد قابل قبولی داشته باشیم. بازیکنان خارجی خوبی هم جذب شدند که این مسئله کار را راحت‌تر می‌کند.

شیرزادی در مورد اینکه امسال چه هدفی را دنبال می‌کنند، تصریح کرد:‌ما همیشه به دنبال کسب بهترین نتیجه برای فولاد خوزستان هستیم و می‌خواهیم نتایج خوبی کسب کنیم. قطعا نتایج بهتری از فصل قبل خواهیم گرفت. 

وی در مورد دیدار اول فولاد مقابل پارس جنوبی، گفت: بازی سختی در پیش داریم. پارس تیم خوبی است و نشان داده حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. به دنبال کسب پیروزی در اولین بازی هستیم و می‌خواهیم گام اول را محکم داریم. البته می‌دانید بازی اول سختی خاص خودش را دارد و تیم‌ها هنوز از هم شناخت پیدا نکردند. یکی از نکات مثبت این بازی میزبانی ما در اهواز است. حضور هواداران دلگرمی زیادی به ما می‌دهد و می‌توانیم در شروع کار باز هم شاهد حضور هواداران متعصب فولاد باشیم و در کنار هم فصل را آغاز کنیم.

انتهای پیام/س

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *