سجادی: سفر ویژه‌ای به اندونزی ندارم/ با پروازهای داخلی به بازی های آسیایی می رویم

به گزارش خبرگزاری فارس، نصرالله سجادی پس از برگزاری نشست سرپرستان اعزامی به بازی‌های آسیایی ۲۰۱۸ در خصوص این جلسه اظهارداشت: دو کارگاه داشتیم که برای نفرات اعزامی به بازی‌های آسیایی برگزار شد، امروز مخصوص افرادی بود که در جاکارتا حضور خواهند داشت و یکسری مسائل را برای آنها بیان کردیم. موارد فنی، حمل و نقل، اسکان، موارد پزشکی، کنترل دوپینگ، امنیتی، تشریفات و حضور در مراسم‌ها و پوشش کلی کاروان در این جلسه مورد بحث قرار گرفت ضمن اینکه همه موارد به صورت مکتوب در جزوه‌هایی در اختیار ورزشکاران قرار گرفت.

وی با اشاره به تکمیل پرونده پزشکی ورزشکاران ادامه داد: ضروری است که همه ورزشکاران پرونده سلامت خود را تکمیل کنند تا اگر مشکلی دارند، همین جا حل شود و اگر مشکلی دارند و از آن بی اطلاع هستند مسئولان فدراسیون بتوانند افراد سالم‌تر را جایگزین آنها کنند.

 

سرپرست کاروان ورزشی ایران در جاکارتا در مورد تاریخ رفت و برگشت کاروان ایران به اندونزی خاطرنشان کرد: کاروان ایران در ۲۴ گروه اعزام می‌شود و بین ۱۴ تا ۱۸ گروه هم به ایران باز خواهد گشت که این موضوع بستگی به شرایط مسابقات دارد. با هماهنگی که با فدراسیون‌ها انجام دادیم تیم‌ها معمولاً ۲ تا ۴ روز زودتر به اندونزی می‌روند.

سجادی در مورد سفر خودش به اندونزی گفت: سفر ویژه‌ای ندارم، من ۱۰ مردادماه همراه با ۲ نفر از معاونان و یک نفر از کادر فنی به اندونزی می‌روم چون باید ثبت نام نهایی را انجام دهیم. ضمن اینکه چون احساس می‌کنیم سازماندهی در اندونزی چندان منظم نیست، تصمیم داریم برخی اموری که از راه دور نتوانستیم حل کنیم را با حضور در اندونزی به سرانجام برسانیم.

مشاور عالی رئیس کمیته ملی المپیک افزود: تا جایی که امکان داشت از پروازهای داخلی استفاده کردیم، کاروان ایران از تهران با پروازهای داخلی به کوالالامپور می‌رود و از آنجا با پروازهای مختلف به شهرهای مدنظر سفر می‌کنند. 

سجادی در خصوص تعداد نفرات کاروان ایران در بازی‌های آسیایی جاکارتا گفت: ۳۸۳ ورزشکار داریم، ۱۰۳ یا ۱۰۵ نفر از آنها را بانوان تشکیل می‌دهند، ۴۵ خبرنگار داریم و ۲۷ رئیس فدراسیون که در این مسابقات نماینده دارند به اندونزی می‌آیند. ضمن اینکه کادر فنی تیم‌ها به همراه کادر پزشکی و کادر اجرایی هم کاروان ایران را در اندونزی همراهی می‌کنند.

انتهای پیام/س

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *