سخنگویی که هیچ خبری ندارد، رئیسی که علاقه ای به پاسخگویی ندارد

سعید درخشنده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درمورد آخرین شرایط و برنامه‌های تیم ملی والیبال ایران برای حضور در بازی‌های آسیایی جاکارتا اظهار داشت: تمرینات تیم ملی از ۲۶ تیرماه آغاز خواهد شد و ملی‌پوشان برای حضور در بازی‌های آسیایی کار خود را با جدیت دنبال می‌کنند.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود سعید معروف روز گذشته جلسه‌ای با ضیایی داشته است، عنوان کرد: من از این موضوع بی‌اطلاع هستم!

سخنگوی فدراسیون والیبال درمورد لیست مربیان تیم ملی برای حضور در بازی‌های آسیایی گفت: این موضوعات را خوش‌خبر به عنوان سرپرست تیم ملی باید پاسخ دهد.

به گزارش خبرگزاری فارس، درخشنده در حالی به عنوان سخنگوی فدراسیون والیبال منصوب شده است که تقریباً از اکثر اتفاقاتی که در فدراسیون رخ می‌دهد و تصمیماتی که مسئولان می‌گیرند بی‌خبر است. شاید بهتر بود آقایان در انتخاب‌ خود کمی دقت می‌کردند تا علاقمندان به والیبال بتوانند از آخرین اخبار و اطلاعات والیبال ایران با خبر باشند.

خوش‌خبر به عنوان سرپرست تیم ملی وظایفی دارد که تاکنون به خوبی از عهده آنها برآمده و به نظر می‌رسد بحث‌هایی مانند لیست ملی‌پوشان برای اعزام به جاکارتا که حاشیه‌های زیادی هم به همراه داشت از موضوعاتی باشد که درخشنده به عنوان سخنگوی فدراسیون وظیفه پاسخگویی به آن را برعهده داشته باشد، چراکه اگر این اخبار از کانال دیگری منعکس شود امکان دارد بازهم شاهد صدور بیانیه‌ای از سوی فدراسیون والیبال باشیم!

نکته قابل تامل در این بین این است که احمد ضیایی هم به صورت کامل خود را از این جریان‌ها دور کرده است؛ خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، برای پیگیری آخرین شرایط و برنامه‌ها با رئیس فدراسیون والیبال تماس گرفت، اما ضیایی پس از سلام و احوال‌پرسی و پرسیدن نام شخص تماس گیرنده از وی خداحافظی کرده و تلفن را قطع کرد!

به نظر می رسد که ضیایی این روزها کارهای مهمتری از پاسخگویی به اصحاب رسانه و افکار عمومی دارد و ترجیح می دهد که زمانی پاسخگوی تلفن باشد که قرار به پاسخگویی نباشد!

انتهای پیام/س

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *