زاهدی: کمیته فوتسال همچنان مکاتبات خود را با هیات‌های استانی انجام می‌دهد/آیا این استانداردسازی است؟

موسی زاهدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در مورد تغییر بدون هماهنگی کمیته فوتسال در رابطه با  بازی روز پنج‌شنبه تیم‌های فوتسال شهروند ساری و آذرخش بندرعباس گفت: روز گذشته حدود ساعت یک بعدازظهر بود که برنامه‌های مسابقات نیم‌فصل لیگ برتر فوتسال از طرف هیأت فوتبال استان هرمزگان به دست ما رسید. البته برنامه مسابقات با برنامه‌هایی که قبلاً به ما اعلام شده بود مغایرت داشت.

وی در ادامه گفت:‌ در برنامه جدید بازی این هفته ما مقابل شهروند ساری از جمعه به پنج‌شنبه انتقال یافته بود. حتی در رابطه با این بازی در تمامی کانال‌ها به خصوص کانال مربوط به داوری مسابقات روز مسابقه را همان جمعه اعلام و حتی ناظر مسابقه و داور این بازی هم مشخص شده بود.

سرپرست باشگاه آذرخش بندرعباس افزود: طبق هماهنگی و برنامه‌ریزی که در زمان قرعه‌کشی مسابقات لیگ اعلام شده بود قرار بود از امسال دیگر همه مکاتبات کمیته فوتسال و سازمان لیگ مستقیم به جای اینکه با هیأت فوتبال استان انجام شود مستقیم به باشگاه‌ها اعلام شود اما متأسفانه مجدداً کمیته فوتسال مکاتبات خود را کماکان با هیأت فوتسال استان انجام می‌دهد که همین موضوع برای ما مشکلاتی به وجود آورده است. وقتی که مکاتبه ای با هیأت فوتبال انجام می‌شود این مکاتبات حداقل با تأخیر دو الی سه روزه به دست ما می‌رسد.

زاهدی گفت: با توجه به تأخیر این مسابقه و همچنین اینکه پروازهای بندرعباس به ساری در طول هفته فقط یک هفته پرواز انجام می‌گیرد برای بازی با شهروند بلیت‌های خود را که خریداری کردیم با توجه به تغییر زمان برگزاری تمامی این بلیت‌ها را کنسل کردیم. حال سؤالی که مطرح است لیگ فوتسال ما در سطح بالای کشور در حال برگزاری است و همیشه هم مدعی استانداردسازی و حرفه‌ای‌گری باشگاه‌ها هستیم. شما ببینید ما هنوز در برنامه‌ریزی و مکاتبات خود مشکل داریم که نمونه آن همین موضوع است. پس چگونه می‌توانیم مدعی استانداردسازی و حرفه‌ای‌گری باشگاه‌های فوتسال شویم؟

وی در پاسخ به سؤالی که آیا مشکلات آذرخش برطرف شده است، گفت: هنوز همان مشکلات قبلی سر جای خودش است و هیچ چیزی برطرف نشده تنها مبلغی که به باشگاه تزریق شده همان ۶۵ میلیون تومان استانداری است که آن را هم هزینه ورود به لیگ برتر و البسه تیم کرده‌ایم. من واقعاً نمی‌دانم برخی از افراد چگونه بدون دلیل صحبت می‌کنند آنها مدعی هستند که باشگاه آذرخش هیچگونه مالی که ندارد بلکه ۵۰ الی ۶۰ درصد از قرارداد بازیکنان خود را پرداخت کرده در اینجا به صراحت می‌گویم نه اینکه ریالی بابت قرارداد بازیکنان پرداخت کردیم حتی کادر فنی هم ریالی نگرفته است امیدوارم مسئولان باشگاه هرمزگان هرچه زودتر مشکل مالی باشگاه آذرخش را مرتفع کنند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *