توهیر به کمیته برگزاری بازی‌ها: متحد باشیم

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از کمیته ملی المپیک، اریک توهیر رئیس تیم میزبانی بازی‌های آسیایی جاکارتا – پالمبنگ در مهمانی که بعد از ماه مبارک رمضان در جاکارتا برگزار شد در جمع ۵۰۰ نفر از کارمندان این ستاد در دفتر مرکزی بازی‌ها آنها را به اتحاد و وحدت دعوت کرد و خواستار متحد بودن مسئولان این کمیته شد.

در حالی که کمتر از ۲ ماه به شروع هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی زمان باقی است تیم میزبانی این رقابت‌ها تمام تلاش خود را به کار بسته‌اند تا این رقابت‌ها در بالاترین سطح خود برگزار شود. این مراسم در جاکارتا پایتخت اندونزی برای بازگشت کارمندان پس از تعطیلات عید فطر برگزار شد.

اریک توهیر پس از این دیدار به خبرگزاری آنتارا گفت: من به همکارانم گفتم که در هفته‌های باقیمانده سختی‌ها بیشتر می‌شود، گلایه‌های بیشتری می‌شنویم و سوء تفاهم‌ها ایجاد می‌شود، اما ما باید نشان دهیم که این رقابت‌ها برای اندونزی مهم است و ما در کار گروهی بهترین عملکرد را خواهیم داشت. من مسئولیت عملکرد همکارانم را به عهده دارم و سخت کار می‌کنم که این بازی‌ها به نقطه عطفی در تاریخ اندونزی بدل شود.

هجدهمین دوره بازی‌های آسیایی جاکارتا – پالمبنگ از ۱۸ آگوست تا دوم سپتامبر در دو شهر اندونزی برگزار می‌شود. برای اولین بار است که دو شهر میزبانی این رقابت‌ها را به عهده دارند. ورزشکاران ۴۵ کشور آسیایی در این بازی‌ها شرکت می‌کنند.

انتهای پیام/ک

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *