نگاهی به وضعیت قراردادهای بازیکنان استقلال برای لیگ هجدهم؛ حفظ ۶ بازیکن واجب‌تر از نان شب،۶ بازیکن روی لبه تیغ!

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، باشگاه استقلال این روزها به دنبال جذب بازیکنان مد نظرش در فصل نقل و انتقالات است اما در این بین شایعات زیادی هم در مورد جدایی و یا شرط و شروط‌های برخی از بازیکنان مطرح می‌شود.

به طور مثال این شایعات در مورد سید حسین حسینی دروازه‌بان استقلال هم مطرح است،بازیکنی که با وجود قرارداد یک ساله‌ای که با باشگاه دارد اما هر روز شایعه یک پیشنهاد برای وی در رسانه‌ها مطرح می‌شود، البته این شایعات درست از زمانی به راه افتاد که توفیقی معاون باشگاه در صفحه اینستاگرامش اعلام کرد قرار است با حسینی به زودی در مورد تمدید قرارداد ۵ ساله صحبت کند! همین موضوع باعث شد تا گمانه‌زنی‌ها در مورد جدایی دروازه‌بان استقلال بیشتر شود در حالی حسینی یک سال دیگر با استقلال قرارداد دارد و طبعا تا پایان فصل آینده بازیکن رسمی استقلال است.

از جمع دیگر بازیکنان استقلال ووریا غفوری، جباروف،امید ابراهیمی و فرشید باقری نفراتی هستند که با استقلال قرارداد ندارند و باشگاه باید با آنها برای فصل آینده مذاکره کند.هر سه بازیکن مد نظر شفر  قرار دارند و باشگاه باید به زودی با این نفرات برای فصل آینده وارد مذاکره شود. از طرف دیگر قرارداد تیام،نورافکن، مجید حسینی و فرشید اسماعیلی هم به شکل مشروط توسط مسئولان این باشگاه امضا شده  که  نورافکن از این تیم جدا شد، تکلیف تیام و حسینی هم مشخص نیست و در این بین تنها فرشید اسماعیلی پیشنهاد چندان جدی ندارد.مرتضی آقاخان اولین صید استقلال در این فصل بوده و گفته می‌شود فرشاد محمدی مهر و میثم تیموری دو بازیکن تیم پارس جنوبی با استقلالی‌ها به توافق رسیده‌اند و استقلالی‌ها به دنبال جذب روح‌الله باقری هم هستند.

تکلیف بازیکنان دیگر استقلال که شایعات زیادی پیرامون عدم حضور آنها در فصل آینده به راه افتاده بعد از جذب نفرات جدید مشخص می‌شود، نفراتی مثل برزای، زکی‌پور، قربانی، جابر انصاری، ارشیا بابازاده، بویان ۶ بازیکنی هستند که به صورت غیر رسمی در فهرست خروج تیم استقلال در فصل آتی هستند و روی لبه تیغ قرار دارند.

در زیر نگاهی به وضعیت قراردادهای بازیکنان استقلال می‌اندازیم:

سید مهدی رحمتی(یک فصل قرارداد دارد)

سید حسین حسینی( یک فصل دیگر قرارداد دارد)

ارشیا بابازاده (او قرارداد ۵ ساله امضا کرده بود که  ۳ فصل آن باقی مانده اما برای فصل آینده سهمیه بزرگسال محسوب می‌شود)

لئوناردو پادووانی(پایان قرارداد)

پژمان منتظری(یک فصل قرارداد دارد)

سید مجید حسینی(یک فصل قرارداد دارد اما مشروط است و می‌تواند جدا شود)

امید نورافکن(مشروط بود و از استقلال جدا شد)

فرشید اسماعیلی(۲ فصل قرارداد دارد اما مشروط است و می‌تواند جدا شود)

آرمین سهرابیان(یک فصل دیگر قرارداد دارد)

خسرو حیدری(یک فصل قرارداد دارد)

مهدی قائدی(۲ فصل قرارداد دارد)

میلاد زکی‌پور(۴ فصل قرارداد دارد)

داریوش شجاعیان:(۲ فصل دیگر قرارداد دارد)

بویان نیدانوف(یک فصل قرارداد دارد)

علی قربانی(پایان قرارداد)

(جابر انصاری( یک فصل قرارداد دارد)

بهنام برزای(۲ فصل قرارداد دارد)

روزبه چشمی(۲فصل قرارداد دارد)

محسن کریمی(۲فصل قرارداد دارد)

مامه تیام(۱ فصل قرارداد دارد اما مشروط است و می‌تواند جدا شود)

سرور جباروف(پایان قرارداد)

امید ابراهیمی(پایان قرارداد)

ووریا غفوری(پایان قرارداد)

فرشید باقری(پایان قرارداد)

به گزارش خبرگزاری فارس، به نظر می‌رسد باشگاه استقلال برای لیگ هجدهم جدا از خرید چند بازیکن کار سختی برای حفظ ووریا غفوری، امید ابراهیمی، فرشید باقری،جباروف، تیام و  مجید حسینی داشته باشد و باید در فرصت مناسب قرارداد این بازیکنان را تمدید کند زیرا خواسته اول شفر حفظ این بازیکنان است.

انتهای پیام/ا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *