اسفندیاری: با قدرت به لیگ برتر ووشو می آییم/ برای همکاری، منتظر پاسخ مسئولان فدراسیون هستم

علی اسفندیاری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در پاسخ به این سوال که مرداد ماه اولین دوره مسابقات دانشجویان جهان قرار است برگزار شود و شنیده شده شما یکی از گزینه‌های سرمربیگری تیم اعزامی به این مسابقات هستید آیا این موضوع صحت دارد یا خیر، گفت: طبق برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده اولین دور مسابقات قرار است مرداد ماه در کشور ماکائو برگزار شود. پیش از این یک صحبت‌هایی با مهدی علی نژاد رئیس فدراسیون ووشو داشتیم و جلسه‌ای را نیز برگزار کردیم. علی‌نژاد اعلام کرد قطعا برای اعزام تیم مسئولیت را برعهده مسئولین دانشگاه آزاد واگذار خواهیم کرد و از شما استفاده خواهیم کرد. حسین اجاقی رئیس انجمن ووشو فدراسیون ملی دانشجویی نیز صحبت‌های رئیس فدراسیون ووشو را تایید کرد. 

رئیس انجمن ووشو دانشجویان آزاد در ادامه صحبت‌های خود، خاطرنشان کرد:من منتظر تصمیم  مسئولان فدراسیون ووشو هستم البته چند روز پیش اعلام کردند که رزومه ‌ام را به فدراسیون ارسال کنم و از من دعوت به همکاری کردند.  منتظر پاسخ مسئولان فدراسیون هستم،‌بنده به عنوان سرباز در خدمت تیم ملی هستم اگر هم در کنار تیم ملی نبودم برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم. 

اسفندیاری با اشاره به اینکه سال ۲۰۱۲ نخستین دوره مسابقات دانشجویان جهان به صورت آزمایشی برگزار شده، گفت: این رقابت‌ها به صورت آزمایشی سال ۲۰۱۲ در کشور ایتالیا برگزار شد که مسابقات فقط  در بخش تالو پیگیری شد و بنده به عنوان مدیر فنی تیم دانشجویان جهان بودم که در آن مقطع تیم به عنوان قهرمانی دست یافت. 

سرمربی تیم دانشگاه آزاد در لیگ برتر ووشو  در ادامه صحبت‌های خود، عنوان کرد: در مسابقات المپیک یونیور سیاد ووشو برای اولین بار وارد این رقابت‌ها شده که سال گذشته در چین تایپه تیم ملی دانشجویان حضور پرقدرتی داشت. نمایندگان تیم دانشگاه آزاد در بخش ساندا سه مدال طلا و در بخش تالو دو مدال برنز کسب کردند. در ساندای بانوان یک مدال نقره توسط دانشجویان دانشگاه آزاد کسب شد که این مدال‌ها باعث ارتقاء کاروان در جدول رده‌بندی مسابقات شد. در آن مقطع حسین اوجاقی سرمربی تیم بود که تیم علمکرد قابل قبولی را کسب کرد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا برای حضور در لیگ برتر ووشو دانشگاه آزاد امسال تیم داری خواهد کرد یا خیر، گفت: چند روز پیش بنده به همراه مهدی علی‌نژاد با جوانمرد و عزیزیان مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه آزاد جلسه‌ای داشتیم و قرار شد یک تفاهم‌نامه‌ای بین دانشگاه آزاد و فدراسیون ووشو منعقد شود ضمن اینکه تصمیم بر این شد ما امسال در لیگ برتر ووشو با قدرت در بخش مردان و بانوان حضور داشته باشیم. 

انتهای پیام/ر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *