تساوی ذوب‌آهن و استقلال در ۴۵ دقیقه اول با درخشش رشید مظاهری

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار تیم‌های ذوب‌آهن و استقلال از ساعت ۱۹:۱۵ در ورزشگاه فولاد شهر و در حضور نزدیک به ۱۰ هزار تماشاگر برگزار شد که در پایان نیمه اول دو تیم به تساوی بدون گل رضایت دادند.

گل‌ها:

داور:جومپی

کمک‌ها:ریو و جئورجی

اخطار: داریوش شجاعیان(استقلال)

اخراج:

ترکیب ذوب آهن:رشید مظاهری، میلاد فخرالدینی، محمد نژاد مهدی، محمد ستاری (۱۹ قاسم حدادی‌فر)، جورجی ولسیانی، حمید بوحمدان، بختیار رحمانی، مرتضی تبریزی، محمدرضا حسینی، استنلی کی روش.

سرمربی: امیر قلعه‌نویی

ترکیب استقلال:سید مهدی رحمتی، سیدمجید حسینی،آرمین سهرابیان، پژمان منتظری، ووریا غفوری،امید ابراهیمی،فرشید باقری،سرور جباروف،روزبه چشمی، داریوش شجاعیان(۴۲ علی قربانی) و فرشید اسماعیلی

سرمربی وینفرد شفر

اتفاقات مهم:

دقیقه ۵:حرکت خوب بازیکنان استقلال از جناح چپ و ارسال خوب سهرابیان با ضربه چکشی جباروف در دهانه دروازه غفوری را در موقعیت گل قرار داد که واکنش دیدنی مظاهری مانع از فروپاشی دروازه ذوب‌آهن شد.

دقیقه ۱۱: حرکت فرشید اسماعیلی با سانتر بی هدف این بازیکن همراه شد که رشید مظاهری توپ را جمع کرد.

دقیقه ۱۵:سانتر خوب جباروف فرشید اسماعیلی را در موقعیت گل قرار داد که ضربه سر این بازیکن را مظاهری دفع کرد ولی در برگشت دفع توپ این دروازه‌بان شجاعیان را در موقعیت شوتزنی قرار داد که ضربه خوب این بازیکن به نقطه مشترک تیر افقی و عمودی ذوب آهن خورد و توپ راهی اوت شد.

دقیقه ۲۰:ارسال امید ابراهیمی از روی نقطه کرنر توسط سهرابیان با ضربه سر به بیرون رفت.

دقیقه ۳۰: ارسال زمینی آرمین سهرابیان از چپ را باز هم رشید مظاهری در اختیار گرفت.

دقیقه ۳۶:ضربه دیدنی و محکم حدادی‌فر با واکنش دیدنی رحمتی همراه شد تا دروازه‌ استقلال نجات پیدا کند.

دقیقه ۴۳:ارسال جباروف روی یک ضربه آزاد با ضربه سر مدافع ذوب‌آهن نزدیک بود وارد دروازه تیم اصفهانی شود اما باز هم مظاهری توپ را روانه کرنر کرد.

دقیقه ۴۴: ارسال کرنر جباروف در دهانه دروازه ذوب آهن خطرساز شد اما باز هم مدافعان تو را دور کردند.

دقیقه ۴۵+۱: حرکت خوب فرشید باقری و پاس در عرض وی به اسماعیلی رسید اما ضربه کم دقت این بازیکن با فاصله به بیرون رفت تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

انتهای پیام/ا

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *