خرسندنیا:نساجی در همه جای ایران طرفدار دارد درست مثل استقلال

محمدرضا خرسندنیا در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص صعود تیم فوتبال نساجی قائمشهر به لیگ برتر اظهار داشت: در ابتدا جا دارد این اتفاق مهم را که بعد از حدود ۲۵ سال رخ داده به مردم خوب استان مازندران و قائمشهر تبریک بگویم.
وی افزود:صعود نساجی یکی از آرزوهای مردم مازندران و خود من هم بود چون حتی در زمانی که در این تیم حضور نداشتم در مورد این تیم ریشه دار صحبت‌های زیادی را می‌شنیدم که چه هوادارانی دارد. جای نساجی در لیگ برتر خالی بود و حالا هم خوشبختانه تیم صعود کرد ولی نباید از زحمات کادر فنی و بازیکنان گذشت. با حضور جواد نکونام در نساجی انگیزه بازیکنان تغییر کرد و دیدید که در هفته هایی که وی سرمربی نساجی شد چه نتایج خوبی کسب کردیم.از سوی دیگر آقایان صنیعی‌فر و امیری تلاش زیادی کردند و انصافا زحمات زیادی برای موفقیت تیم کشیدند که جا دارد از آنها تشکر کنم. به نظر من نساجی با این کادر فنی و با این مدیریت باید هم در لیگ برتر باشد.
وی در خصوص مصدومیتی با آن دست و پرنجه نرم می کند گفت: متاسفانه در هفته های آخر با آسیب دیدگی رو به رو شدم اما مشکل خاصی ندارم و می توانم برای فصل جدید بازی کنم.
خرسندنیا در خصوص حمایت هواداران نساجی نیز گفت: هواداران نساجی واقعا فوق العاده هستند، من در استقلال هم تیم پرطرفدار فوتبال ایران محسوب می شود  بازی کردم ولی واقعیت این است که نساجی هم در همه جای ایران طرفدار دارد. ما به هر شهری که می رفتیم طرفداران نساجی در آن شهر حضور  داشتند که این موضوع من را یاد زمان حضورم در استقلال می انداخت. به نظر من این تماشاگران برای هر تیمی نعمت هستند.

انتهای پیام/ا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *