بیاتی‌نیا:‌ استعفا نداده‌ام اما پولی برای ادامه حضور در لیگ یک نداریم/ وضعیت راه‌آهن اسفبار است

محسن بیاتی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد علت انصراف راه‌آهن از ادامه حضور در لیگ یک گفت: ما سالم کار می‌کنیم اما دیگر نمی‌توانیم با این وضعیت در لیگ یک حاضر شویم نه پول لباس، نه پول مسافرت و نه حتی پول خرید آب معدنی هم نداریم.

وی افزود: بارها داوری‌ها در مسابقات به ضرر ما تمام شده است اما جالب است در برنامه تخصصی لیگ یک شش صحنه پنالتی ما را کارشناسان می‌گویند پنالتی نبوده است. به هر حال ما آبروی‌مان را از سر راه نیاورده‌ایم. شرایط باشگاه راه‌آهن اسفبار شده است پولی برای ادامه حضور در رقابت‌های لیگ یک نداریم حتی امروز کارت بازیکنان را می‌خواستیم در هتل گرو بگذاریم. مدیریت باشگاه و همچنین سرپرست تیم فوتبال استعفا کرده‌اند

بیاتی‌نیا در مورد اینکه خودش هم از سرمربیگری این تیم کنار کشیده یا نه، گفت: من استعفا نداده‌ام اما دیگر هیچ پولی برای حضور در رقابت‌ها نداریم. با این شار کاری نمی‌توانیم بکنیم.

سرمربی تیم فوتبال راه آهن در مورد اینکه اگر سازمان لیگ با انصراف راه‌آهن مخالفت کند، گفت: مخالفت آنها هم برای ما فایده‌ای ندارد زیرا ما حتی پول برای اجاره زمین مسابقه نداریم. نمی‌توانیم پول بدهیم تا زمین بازی کرایه کنیم. مگر اینکه خودشان بیایند و پول زمین بازی را بدهند.

انتهای پیام/

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *