شفر: جنگیدیم اما نتیجه را واگذار کردیم/ فکر می‌کنم امروز بهترین روز داورها نبود

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، وینفرد شفر در نشست خبری در مورد شکست دو بر یک ذوب آهن مقابل استقلال، گفت: قصد ندارم طولانی صحبت کنم. جنگیدیم ولی نتیجه را واگذار کردیم. 

* فکر می‌کنم امروز بهترین روز داورها نبود

وی افزود: پاس بلند و اوت‌های ۴۰ متری زیادی بود که باید مهار می‌کردیم. هرگز در نشست خبری در مورد داوری حرف نزده‌ام. داور و کمک‌داور بودن شغل راحتی نیست. خیلی اوقات آنها روز خوب و بد دارند و فکر می‌کنم امروز بهترین روزشان نبود. پنالتی را می‌توانید ببینید و مشکلی نیست. خطایی رخ داد که داور اعتقادی به این مسئله نداشت و همان توپ برگشت و تبدیل به یک ضربه ایستگاهی برای حریف شد. به اندازه کافی قدرت برای برگشتن داریم. قطعاً برمی‌گردیم. تیم ما شخصیت بزرگ و خوبی دارد. برای ریکاوری می‌رویم و برمی‌گردیم. 

* بهتر است در مورد داوری صحبت نکنیم

سرمربی استقلال در مورد اینکه داوری ناعادلانه بود عنوان کرد: نمی‌دانم. گفتم هیچ وقت در مورد داوری حرف نمی‌زنم. در مورد صحنه پنالتی و اتفاقاتی که افتاد، مسائلی بود که در بازی حساس بود. ما در آخر بازی ۴-۳ موقعیت گل داشتیم و می‌توانستیم از این فرصت‌ها استفاده کنیم. از سوال شما ممنونم، بهتر است در این مورد صحبت نکنیم.

شفر در مورد اینکه سعید مظفری‌زاده و علی خسروی گفته‌اند پنالتی درست بوده است، تصریح کرد: ممکن است ۵-۴ نفر در این مورد حرف بزنند. اجازه بدهید بیشتر در این ارتباط صحبت نکنم.

* پرتاب صندلی کار خوبی نیست اما در تبریز هم سنگ‌های بزرگی به سمت من پرتاب شد
وی در مورد شکستن و پرتاب صندلی از سوی هواداران استقلال بعد از باخت گفت: این مساله کار خوبی نیست و نمی‌خواهم بیرون از زمین مشکلی باشد این برای فوتبال خوب نیست و امیدوارم این دفعه آخری باشد که چنین مسائلی را شاهد هستیم. البته در تبریز هم سنگ های بزرگی به سمت من پرتاب شد که در آن بازی هواداران ما حضور نداشتند. باید با هواداران همه تیم ها صحبت شود.

* هیچ کس نباید به داور معترض شود
سرمربی استقلال در مورد اینکه به بازیکنانش گفت به داور معترض نشوند گفت: نباید کسی به داور معترض شود و هر کسی باید کار خودش را کند ما کار خودمان را بکنیم و داور هم کار خودش را انجام بدهد.

* داور خطا پشت محوطه جریمه ذوب‌آهن را نگرفت و همان توپ گل دوم ذوب‌آهن شد
شفر در مورد اینکه عدم تمرکز بازیکنانش باعث خوردن گل دوم شد گفت: خیر، خطایی پشت محوطه جریمه ذوب آهن اتفاق افتاد که داور آن را نگرفت و همان توپ ‌آمد و تبدیل به گل دوم حریف شد.
انتهای پیام/

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *